Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen

Ylli i muzikës pop folk, Shkurte Gashi, po feston ditëlindjen. 

Ajo ka mbushru plot 35 vjet dhe këtë gëzim e ka shprehur edhe në rrjetet sociale.

Aktualisht këngëtarja jeton në Zvicër, ku shumë herë e ka zbuluar shtëpinë e saj tejet luksoze.

Bukuroshja ishte prezente së fundmi në festën e bebes së shoqës së saj, Njomza Salihut, që është vajza e Shyhrete Behlulit.E SPONSORUAR

Mundësi që nuk duhet lëshuar – SUV më i shitur në botë bëhet i juaji me ofertën që vjen vetëm një herë

Shkurte Gashi pati një verë shumë të zënë me koncerte.

Ajo po ashtu është shumë e kërkuar për dasma, duke mos pasur datë të lirë deri në dy vite paraprakisht. /